Šedesát a víc neznamená nic

20.7.2018 startuje jubilejní desátý ročník podzimního programu pro valašskomeziříčské občany, kterým je „šedesát a víc“!

Do programu se mohou přihlásit občané města Valašské Meziříčí starší šedesáti let. Senioři mají opět možnost prostřednictvím návštěv sportovních zařízení posílit kondici, vzdělávat se, setkávat se s vrstevníky, zlepšit zdraví i životní pohodu. Díky významné podpoře města Valašské Meziříčí a Zlínského kraje i díky vstřícnosti dalších partnerů je opět připravený program, který má účastníky motivovat k celoročnímu sportování a zdravému životu. Podmínky účasti nejsou nijak složité. Po zaplacení vstupního poplatku ve výši 250 korun mohou účastníci absolvovat zdarma od září do prosince letošního roku celkem 16 sportovních aktivit, které zahrnují plavání, cvičení v posilovně pod vedením trenéra, rekondiční cvičení, turistické výlety či vycházky s Nordic Walking holemi. Protože krytý bazén bude po rekonstrukci v provozu nejdříve od poloviny září, doplnili jsme zářijovou nabídku o nácvik sebeobrany, který povedou strážníci Městské policie. A jako každoročně je součástí programu také nabídka vzdělávacích přednášek. Přihlášky do programu budou stejně jako v předchozích letech přijímat v městském Informačním centru Sýpka na Komenského ulici, a to od 20. července do 20. srpna 2018.

Informace ke kurzu sebeobrany

vždy od 10,00 do cca 11,30 v tělocvičně SVČ Domeček, ul. Zdeňka Fibicha. Oblečte si spíše pohodlné, sportovnější oblečení a vezměte si vhodnou obuv do tělocvičny (nejlépe cvičky).

Ke stažení: Pravidla Šedesát a víc neznamená nic 2018

Program „60 a víc neznamená nic“ je spolufinancován Zlínským krajem a Městem Valašské Meziříčí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek