Hra o zdraví

logo_hra_o_zdravi

Nabízíme nový program pro firmy, podniky a instituce, který vznikl na základě spolupráce s firmou Avenier, a.s. a občanským sdružením Zdravá Vysočina.


Skupiny až 50ti „hráčů“ si v průběhu celého roku mohou při opakovaných setkáváních ověřit svůj aktuální zdravotní stav, znalosti o zdraví a o způsobech, jak jej chránit, mohou si otestovat svůj životní styl a míru rizika, jakou pro zdraví každého představuje třeba nadváha, kouření, málo pohybu či nadměrný stres. K tomu jsou přidány bonusy ve formě komiksů a textů pro podnikový tisk, odměny v soutěžích ad.

Podstatou programu je použití hravých, zajímavých a přitažlivých metod na interaktivních stanovištích při současné vysoké odborné kvalitě, kterou zajišťuje lektorský tým složený z lékařů a dalších zdravotnických profesionálovů.

Cílem je nejen předat zaměstnancům firem informace o zdravém životním stylu, ale motivovat každého účastníka hry ke změně myšlení a následně i chování směrem ke zdraví. To přináší bonus nejen vlastním účastníkům hry, ale celé firmě. Chceme, aby absolventi programu získali schopnost stát se aktivními tvůrci svého zdraví.

Informace ke Hře o zdraví: info@nspz.cz nebo telefon: 728245796

logo_avenier

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek