60 a víc neznamená nic 2019

20.7.2019 začínáme přijímat přihlášky do jedenáctého ročníku podzimního programu, zaměřeného na posílení zdraví a kondice seniorů. Do programu se mohou přihlásit občané města Valašské Meziříčí, kteří v roce 2019 dovrší 60 nebo více let. V případě volných míst budeme po 20.8. přijímat také přihlášky od obyvatel ostatních obcí mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko. Přihlášky do programu budou stejně jako v předchozích letech přijímat v městském Informačním centru Sýpka na Komenského ulici, a to od 20. července do 25. srpna 2019.

Účastníci mají od září do prosince opět možnost prostřednictvím sportovních aktivit zlepšit svoji kondici, vzdělávat se v přednáškovém cyklu a setkávat se s vrstevníky. Díky významné podpoře města Valašské Meziříčí a Zlínského kraje i díky vstřícnosti dalších partnerů je opět připravený program, který má účastníky motivovat k celoročnímu sportování a zdravému životu.

Podmínky účasti nejsou nijak složité. Po zaplacení vstupního poplatku ve výši 250 korun mohou účastníci absolvovat zdarma od září do prosince letošního roku celkem 16 sportovních aktivit, které zahrnují plavání, cvičení v posilovně pod vedením trenéra, rekondiční cvičení, turistické výlety, jógu nebo vycházky s Nordic Walking holemi. Jako každoročně je součástí programu také nabídka čtyř vzdělávacích přednášek. Přesný popis programu naleznete v pravidlech programu.

Informace ke cvičení jógy

Všechny termíny cvičení jógy jsou již obsazené.

Společenský večer pro účastníky programu

Termín: 30.ledna 2020, 17,00 – 19,00

Místo: kavárna zámku Žerotínů

Setkání je určeno pro účastníky programu a jejich partnery.

Program „60 a víc neznamená nic“ je spolufinancován Zlínským krajem a Městem Valašské Meziříčí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek