Logo Národní sítě podpory zdraví

Šedesát a víc neznamená nic

31/03/2016
LOGO - 60 A VÍC..


20.7.2018 startuje jubilejní desátý ročník podzimního programu pro valašskomeziříčské občany, kterým je „šedesát a víc“!

Do programu se mohou přihlásit občané města Valašské Meziříčí starší šedesáti let. Senioři mají opět možnost prostřednictvím návštěv sportovních zařízení posílit kondici, vzdělávat se, setkávat se s vrstevníky, zlepšit zdraví i životní pohodu. Díky významné podpoře města Valašské Meziříčí a Zlínského kraje i díky vstřícnosti dalších partnerů je opět připravený program, který má účastníky motivovat k celoročnímu sportování a zdravému životu. Podmínky účasti nejsou nijak složité. Po zaplacení vstupního poplatku ve výši 250 korun mohou účastníci absolvovat zdarma od září do prosince letošního roku celkem 16 sportovních aktivit, které zahrnují plavání, cvičení v posilovně pod vedením trenéra, rekondiční cvičení, turistické výlety či vycházky s Nordic Walking holemi. Protože krytý bazén bude po rekonstrukci v provozu nejdříve od poloviny září, doplnili jsme zářijovou nabídku o nácvik sebeobrany, který povedou strážníci Městské policie. A jako každoročně je součástí programu také nabídka vzdělávacích přednášek. Přihlášky do programu budou stejně jako v předchozích letech přijímat v městském Informačním centru Sýpka na Komenského ulici, a to od 20. července do 20. srpna 2018. 

Informace ke kurzu sebeobrany: vždy od 10,00 do cca 11,30 v tělocvičně SVČ Domeček, ul. Zdeňka Fibicha. Oblečte si spíše pohodlné, sportovnější oblečení a vezměte si vhodnou obuv do tělocvičny (nejlépe cvičky). 

Ke stažení:
Pravidla_Šedesát_a_víc_neznamená_nic_2018

Přihlaste se na kurz sebeobrany v jednom z termínů

Přihlásit se na kurz sebeobrany v pondělí 17.9.
Přihlásit se na kurz sebeobrany v úterý 18.9.
Přihlásit se na kurz sebeobrany v úterý 25.9.
Přihlásit se na kurz sebeobrany ve středu 26.9.


Program „60 a víc neznamená nic“ je spolufinancován Zlínským krajem a Městem Valašské Meziříčí

!_zk_logo_b

Nejnovější příspěvky

Archiv

Naši partneři

Očkovací centrum Avenier Mladí duchem Ombudsman pro zdraví