Logo Národní sítě podpory zdraví

60 a víc neznamená nic 2019

11/07/2019
LOGO - 60 A VÍC..

20.7.2019 začínáme přijímat přihlášky do jedenáctého ročníku podzimního programu, zaměřeného na posílení zdraví a kondice seniorů. 
Do programu se mohou přihlásit občané města Valašské Meziříčí, kteří v roce 2019 dovrší 60 nebo více let. V případě volných míst budeme po 20.8. přijímat také přihlášky od obyvatel ostatních obcí mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko. Přihlášky do programu budou stejně jako v předchozích letech přijímat v městském Informačním centru Sýpka na Komenského ulici, a to od 20. července do 25. srpna 2019. 

Účastníci mají od září do prosince opět možnost prostřednictvím sportovních aktivit zlepšit svoji kondici, vzdělávat se v přednáškovém cyklu a setkávat se s vrstevníky. Díky významné podpoře města Valašské Meziříčí a Zlínského kraje i díky vstřícnosti dalších partnerů je opět připravený program, který má účastníky motivovat k celoročnímu sportování a zdravému životu.

Podmínky účasti nejsou nijak složité. Po zaplacení vstupního poplatku ve výši 250 korun mohou účastníci absolvovat zdarma od září do prosince letošního roku celkem 16 sportovních aktivit, které zahrnují plavání, cvičení v posilovně pod vedením trenéra, rekondiční cvičení, turistické výlety, jógu nebo vycházky s Nordic Walking holemi. Jako každoročně je součástí programu také nabídka čtyř vzdělávacích přednášek. Přesný popis programu naleznete v: Pravidla Šedesát a víc 2019  


Informace ke cvičení jógy:
 
Počet účastníků v jedné lekci je omezen na 16 osob. 
Do 24.9.2019 je možná u jedné osoby (z jedné mailové adresy) pouze jedna registrace na cvičení jógy (můžete si vybrat kteroukoliv z lekcí, ale pouze jednu). Toto omezení volíme proto, abychom umožnili vyzkoušet si cvičení jógy co největšímu počtu zájemců. 
Od 25.9.2019 bude možné, aby se zájemci zaregistrovali na libovolný počet dalších lekcí, ve kterých budou volná místa.  

Přihlášky do jednotlivých lekcí (klikněte pro otevření)  

Program „60 a víc neznamená nic“ je spolufinancován Zlínským krajem a Městem Valašské Meziříčí

!_zk_logo_b

Nejnovější příspěvky

Archiv

Naši partneři

Očkovací centrum Avenier Mladí duchem Ombudsman pro zdraví